تبلیغات
کلاس اولی های(خانم جهانتیغ) - فاکتورهای کلاس درس معکوس

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

 
فاکتورهای کلاس درس معکوس:
                                                                                                                                

محیطهای انعطاف پذیر

کلاسهای  معکوس اجازه می دهند انواع حالات یادگیری صورت گیرد. مربیان اغلب به طور فیزیکی فضای یادگیری خود را جهت آماده‌سازی درس یا واحد درسی که ممکن است شامل کارگروهی، مطالعه مستقل، تحقیق، عملکرد و ارزیابی باشد؛

مجدداً تنظیم می‌کنند. آنها محیطهای انعطاف پذیری ایجاد می‌کنند تا درآن دانش‌آموزان زمان و مکان یادگیری را انتخاب کنند. مربیان معکوس می‌‌پذیرند که در زمان کلاس، پرهرج‌ومرج‌تر و پرسروصداتر است در مقایسه با رفتار آرام در طول سخنرانی یک کلاس معمولی. بنابراین مربیانی که کلاسهایشان را معکوس اداره می‌کنند، انتظارشاندرباره جدول زمانی یادگیری و چگونگی ارزیابی دانش‌آموزان انعطاف‌پذیر است. مربیان سیستم ارزیابی مناسبی ساخته‌اند که به طور عینی درک و فهم را با روشی که برای معلم و دانش‌آموزان معنی‌دار باشد، اندازه‌گیری می‌کند.
 مربیان معکوس ارزیابی می‌کنند چه محتوایی را آن‌ها احتیاج دارندکه مستقیماً آموزش دهند، تا وقتی که سخنرانی‌ها ابزار مؤثری برای آموزش مهارت‌ها و مفاهیم خاص هستند و چه موادی به دانش‌آموزان باید اجازه داده شود که خودش خارج از فضای یادگیری گروهی برای اولین بار بررسی کند. آن‌ها به طور مداوم فکر می‌کنند که چطور می‌توانند با استفاده از مدل یادگیری معکوس به دانش‌آموزان کمک کنند تا درک مفهومی در حد تسلط در عمل به دست آورند. مربیان از محتوای عمدی استفاده می‌کنند جهت به حداکثر رساندن زمان کلاس به منظور اتخاذ روش‌های مختلف آموزش مانند استراتژی‌های یادگیری فعال، آموزش همسالان، یادگیری مبتنی بر مسئله و یا تسلط یا روش سقراطی، بسته به سطح کلاس و موضوع . اگر آن‌ها به آموزش معلم محور ادامه دهند هیچ چیز به دست نخواهند آورد.


برچسب ها: فاکتورهای کلاس درس معکوس +کلاس اولی ها (خانم جهانتیغ)،

تاریخ : سه شنبه 2 شهریور 1395 | 11:18 ق.ظ | نویسنده : خانم جهانتیغ | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.